Stil Pazarı Trendyol'daydı
Stil Direktörü'nde Trendyol Doğum Günü & Satışa Çıkan Ürünlerim başlıklı yazımda konuyu daha detaylı izah ettim.

Sizlerle daha paylaşmadığım ve Trendyol'da satılanlardan biri olan Siyah Pullu Yaka Kolye'ydi. Ürün satılmış olmasına rağmen birebir görselini ve boyutunu anlamanız için paylaşıyorum. Hoş Trendyol'da mankenin üzerine takılış şekli doğru değil. Bu şekilde alta sarktığı zaman bence şık durmuyor.


Bildiğiniz gibi çok sık yurtdışına çıktığım için, aldığım takıları ve onlara ilave ettiğim aparatlarla oluşturduğum takıları Stil Pazarı'nda sizler çok seviyorsunuz ツ İlginize teşekkürler!

Ancak Trendyol'a ilk satış için tamamıyla kendi yaptığım yaka kolyelerimle katıldım. Fırsat bulursam yeni ürünler yapınca yeniden Trendyol'da satışa çıkacak. Şimdiye kadar sizlerle paylaştığım 43 adet yaka kolye tasarımlarım var. Hepsine yaka kolye sekmesinden veya buradan bakabilirsiniz.

Diğer iki ürünü daha önce görmeyenler fotoğraf boyutu daha iri olduğundan ve sadece yaka kolyeleri Stil Direktörü'ne eklediğim için Yaka Kolye etiketli yazılarımdan inceleme şansınız var.

Not: Çoktan teslim ettiğim yeni yaka kolyeler daha var. İlerleyen günlerde sizlerle paylaşacağım ancak artık sadece konsept bana bırakılırsa yaka kolye siparişi alıyorum. Bilgilerinize...

Hala Trendyol'a üye olmayan varsa; buradan üye olabilirsiniz.